Oslava dňa matiek a stavanie mája v našej obci - 10.05.2026
Nedeľné popoludnie patrilo krásnej oslave Dňa matiek a stavaniu mája v našej obci.
Deti si pripravili nádherný program, plný tanca, spevu a rozprávky, ktorým potešili všetky mamy, ale nie len tie a vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru.
Tento deň bol oslavou toho najcennejšieho, čo v našich rodinách v obci máme – našich matiek.
Krásny kultúrny program našich detí z materskej a základnej školy, prvý krát nekončil v sále kultúrneho domu, ale mal pokračovanie o pár metrov nižšie, kde sme si po veľmi dlhej dobe pripomenuli a zároveň oživili aj jednu krásnu tradíciu, ktorá bola a stále je charakteristická pre tento mesiac a to stavanie ,,mája,, .
Poďakovanie patrí všetkým účinkujúcim deťom, pedagógom materskej a základnej školy, pracovníkom obecného úradu, poslancom obecného zastupiteľstva aj ochotným rodičom, ktorí pomohli pri tejto milej akcií.
Ďakujeme za krásny deň.
Peter Lenárt, starosta obce



















































